Президент Європейської Ради вельмишановний пан Херман Ван Ромпей в присутності лідерів рухів за якість практично усіх європейських країн вручив Нагороди за досягнення у сфері ділової досконалості і якості двом українським компаніям: ВАТ «Запоріжсталь» (генеральний директор Ростислав Шурма) та ПАТ «Одескабель» (генеральний директор Дмитро Іоргачев).

Знаменна для України подія відбулася під час урочистої церемонії нагородження призерів 10-го ювілейного Турніру з якості країн Центральної і Східної Європи (ЦСЄ), яка проходила в межах 123-го засідання Генеральної асамблеї Європейської організації якості (EOQ) у місті Льовен (Бельгія) 5 та 6 грудня. До участі у ювілейному Турнірі ЦСЄ обидва українські підприємства вже мали статус володаря Української національної нагороди з якості. Крім того «Одескабель» був ще й лауреатом Конкурсу з якості країн СНД, а «Запоріжсталь» - володарем Сертифікату EFQM (Європейський фонд менеджменту якості) «Визнана досконалість у Європі - 5 зірок».

Крім українських підприємств за підсумками 10-го ювілейного Турніру з якості ЦСЄ також відзначені: компанії «ФреБор» і «МАЗ-Купава» з Республіки Бєларусь, Євразійський національний університет ім. Л.М. Гумільова із Казахстану, центр якості менеджменту «Квалітетас» із Литви, Дитяча республіканська клінічна лікарня з Республіки Татарстан (РФ) та інші.

пан Херман Ван Ромпей

Пан Ван Ромпей привітав переможців престижного Турніру. Він відзначив, що ця перемога свідчить про високий рівень досконалості компаній та їх соціально відповідальне відношення до зацікавлених сторін. Він також зазначив, що тільки досконалі компанії, які випускають продукцію високої якості та опікуються суспільством і природним середовищем, можуть розраховувати на успіх у глобальному світі. І що компанії-переможці Турніру мають стати зразками для наслідування в регіоні ЦСЄ.

Турнір засновано у 2005 році відповідно до Резолюції 5-ї Міжнародної конференції країн ЦСЄ, що була присвячена національним програмам і нагородам у сфері якості. Турнір, що отримав підтримку EOQ та EFQM, розглядається, перш за все, як перехідна сходинка між національними нагородами з якості країн ЦСЄ та найпрестижнішою на континенті Нагородою за досконалість EFQM («законодавця мод» з ділової досконалості). Слід зазначити, що до фіналу Нагороди за досконалість EFQM увійшло вже 8 компаній-переможців Турніру; деякі з них стали призерами цієї нагороди.

Турнір з якості країн ЦСЄ базується на фундаментальних концепціях та моделі досконалості EFQM, на засадах якої визначаються найкращі компанії Європи. Ця модель є найсучаснішим професійним інструментом, що сприяє компаніям у цілеспрямованому вдосконаленні. Модель EFQM використовують понад 30 тис. компаній у світі. Участь у Турнірі беруть кращі компанії країн ЦСЄ, які, як правило, вже мають статус призерів національних, а також міжнародних нагород з якості.

На церемонії нагородження був присутній радник Надзвичайного і Повноважного Посла України у Королівстві Бельгія пан Андрій Кузьменко. Процес нагородження висвітлювався засобами масової інформації країн-учасниць, зокрема телерадіокомпанією ТРК «Україна».

Херман Ван Ромпей

Для нашої країни ця подія має особливе значення у зв’язку з тим, що Україна обрала європейський шлях розвитку і, відповідно, має забезпечити конкурентоспроможність своїх компаній на ринках ЄС, бо тільки сильна Україна спроможна захистити незалежність і цілісність. У цьому плані «Одескабель» і «Запоріжсталь» можуть слугувати дороговказом і зразками для вітчизняних підприємств і організацій.

Українська асоціація якості

 

Керівникам та колективам
компаній-призерів 10-го ювілейного Турніру з якості
країн Центральної та Східної Європи


Шановні пані та панове!
Прийміть вітання з перемогою в престижному Турнірі.
Ця перемога свідчить про високий рівень досконалості ваших компаній, а також про ваше соціально відповідальне ставлення до зацікавлених сторін.
Сьогодні це особливо важливо, тому що тільки досконалі компанії, які випускають продукцію високої якості, проявляють турботу про суспільство і природне середовище, можуть розраховувати на успіх у глобальному світі.
Ваші компанії - це зразки для наслідування в регіоні ЦСЄ.

Херман Ван Ромпей,
Президент Європейської Ради

 

Контакты

  • (067) 512-55-54 (председатель Совета директоров ОР "НКД", Валентин Бельский)
  • 54037, г. Николаев, ЧП «ТК-Ренессанс», ул. 295 Стрелковой Дивизии, 79-Б.
  • infomailuaq.mk.ua

О нас

Украинская ассоциация качества предоставляет информацию о возможностях личной реализации организаций в справедливой атмосфере, через индивидуальный успех каждой, добиваясь общего успеха региональных объединений. Подробнее

Вход / Регистрация

Scroll to top
This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com